Slovenská verzia English version Polski Deutsche verzion

Mapa

Poloha objektu:

Poloha Chaty

Ako sa k nám dostanete?

Vystúpite na letisku vo Viedni alebo v Bratislave, odkiaľ pokračujete smerom na Žilinu (3 hodiny). Zo Žiliny sa potom treba sa dostať do Ružomberka alebo do Kráľovanov (1hodina). Odtial odbočíte na Dolný Kubín. Z Dolného Kubína sa vydáte smerom na Námestovo (50 minút). Pred Námestovom odbočíte cez most smerom na obec Oravská Jasenica. Po príchode do obce treba ísť priamo po hlavnej ceste. Asi 500 metrov od začiatku obce na ľavej strane hlaavnej cesty si môžete vyzdvihnúť kľúče na čísle domu 227 u pána Karola Žofaja, ktorý Vás prípadne môže zaviesť až k objektu chaty. Inač musíte z obce Oravská Jasenica pokračovať až smerom na Oravské Veselé. Asi 3000 metrov od obce Oravská Jasenica uvidíte na pravej strane tabuľu s označením Chata Žofka. Tam potom zabočíte do prava a po poľnej ceste asi 600 metrov od hlavnej cesty je vyznačená ďalšia orientačná tabuľa od ktorej je objekt vzdialený asi 70 metrov.

Vystúpite na letisku v Poprade, odkiaľ pokračujete smerom na Ružomberok. Odtial odbočíte na Dolný Kubín. Z Dolného Kubína sa vydáte smerom na Námestovo (50 minút). Pred Námestovom odbočíte cez most smerom na obec Oravská Jasenica. Po príchode do obce treba ísť priamo po hlavnej ceste. Asi 500 metrov od začiatku obce na ľavej strane hlaavnej cesty si môžete vyzdvihnúť kľúče na čísle domu 227 u pána Karola Žofaja, ktorý Vás prípadne môže zaviesť až k objektu chaty. Inač musíte z obce Oravská Jasenica pokračovať až smerom na Oravské Veselé. Asi 3000 metrov od obce Oravská Jasenica uvidíte na pravej strane tabuľu s označením Chata Žofka. Tam potom zabočíte do prava a po poľnej ceste asi 600 metrov od hlavnej cesty je vyznačená ďalšia orientačná tabuľa od ktorej je objekt vzdialený asi 70 metrov.

Z hraničného priechodu mezi Slovenskou Republikou a Poľskom pokračujete smerom na Tvrdošín. Odtiaľ idete smerom na obec Oravská Jasenica. Po príchode do obce treba ísť priamo po hlavnej ceste. Asi 500 metrov od začiatku obce na ľavej strane hlaavnej cesty si môžete vyzdvihnúť kľúče na čísle domu 227 u pána Karola Žofaja, ktorý Vás prípadne môže zaviesť až k objektu chaty. Inač musíte z obce Oravská Jasenica pokračovať až smerom na Oravské Veselé. Asi 3000 metrov od obce Oravská Jasenica uvidíte na pravej strane tabuľu s označením Chata Žofka. Tam potom zabočíte do prava a po poľnej ceste asi 600 metrov od hlavnej cesty je vyznačená ďalšia orientačná tabuľa od ktorej je objekt vzdialený asi 70 metrov.

Kontakt: m.zofaj@yahoo.com
Tel: (+421) 043 552 5215

Chata Riečka